Piegāde

SkoluFoto.lv piedāvā trīs pasūtījumu piegādes veidus:

Izglītības iestādē - visi reģistrēto lietotāju pasūtījumi, kas veikti SkoluFoto.lv noteiktajā pasūtījumu termiņā, tiek piegādāti izglītības iestādē. Izglītības iestādes un pasūtījuma termiņa ietvaros, visiem reģistrētajiem lietotājiem pasūtījumi tiek piegādāti vienlaicīgi.

SkoluFoto.lv birojā - pēc lietotāju izvēles, nereģistrēto lietotāju pasūtījumus un reģistrēto lietotāju pasūtījumus, kas veikti pēc SkoluFoto.lv noteiktā pasūtījumu termiņa, var saņemt SkoluFoto.lv birojā Rīgā, Čiekurkalna 1. līnijā 84 - 201. Pēc pasūtījuma sagatavošanas tiek nosūtīts informatīvs SMS vai e-pasts ar aicinājumu izņemt pasūtījumu.

Pa pastu - pēc lietotāju izvēles, pasūtījumi tiek nosūtīti lietotājam pa pastu. Pasūtījumi tiek piegādāti kā vienkāršie pasta sūtījumi, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, un par sūtījumu piegādi lietotāji veic samaksu. Piegādes maksa veidojas no pasūtījuma kopējā svara, izmēra un nepieciešamā iepakojuma, lai nodrošinātu pasūtījuma drošu piegādi lietotājiem. Piegādes maksa tiek aprēķināta automātiski, pievienojot grozam vēlamos produktus.

Ja Tava pasūtījuma kopējā summa pārsniegs EUR 50, nosūtīsim to bez piegādes maksas!